Haberler
Dil Bilim
Turk Dili
Yazım Kılavuzu
Kaynakça
Özetle

Destekleyenler

Ekmek Teknesi

Destekçilerimiz

Kitap Mührü Edebyahu.com’da

Kitap mührü özellikle kitap okumayı, kitaba dokunmayı sevenlerin tercih ettiği mükemmel bir hediye. Kitap damgası olarak da bilinen kitap mührü edebiyatla ilgilenen herkes için tercih edilebilecek bir hediye seçeneği gibi görünüyor.

Ülkemizde hediye dediğimizde akla genelde herhangi bir kıyafet, takı-toka, parfüm veya buna benzer eşyalar geliyor. Ancak edebiyatla ve kitapla ilgilenen herkes daha özgün, orijinal hediyelere bakmayı daha çok tercih ediyor. İşte kitap mührü de hayatınızda göreceğiniz en özgün hediyelerden birisi. Edeb yahu tarafından kişiye özel mühür ile ister kitaplarınıza, ister dergilerinize, ister defterinizin herhangi bir yerine bu mühürle renk katabilirsiniz. Üstelik öğretmenseniz öğrencilerinizin ödev kontrollerini daha eğlenceli hale getirebilir, onlarla daha yakın bir ilişki kurabilirsiniz.

Edebyahu.com’da onlarca tasarım arasından seçeceğiniz herhangi bir isme özel kitap mührü alışveriş sayfasında mührü hediye etmek istediğiniz kişinin adını yazarak ona özel hazırlanıyor ve özel kutusunda alıcıya kargo ile gönderiliyor. Dilerseniz siparişinize ek özel ahşap kutu ve nostaljik paketleme seçeneğini kullanarak hediyenizi daha cazip hale getirebiliyorsunuz.

Bu mühürler sadece kitap mührü ile sınırlı kalmıyor. Davetiye mühürleri de tercih sebeplerinizden olacak. Düğün, nişan ve kına davetiyelerinize basacağınız bu mühürler ile davetiyeleriniz daha güzel görünüyor.

Siz de kitap okumayı, kitaba dokunmayı, kitap hediye etmeyi seviyorsanız bu kitap mührü tam size göre bir hediye. Hatta benim önerim güzel bir kitabın yanına bu güzel mührü de hediye etmek çok cazip bir hediye seçeneği gibi gözüküyor.

Edebyahu.com’dan yapacağınız alışverişlerinizi kredi kartınızla ödeyebiliyorsunuz. Üstelik kredi kartınıza taksit seçeneği de bulunuyor. Dilerseniz havale ve EFT seçeneğiyle ödeme yapabilirsiniz. Bu arada satılan tüm ürünlerde kargo bedava. Yanlış duymadınız. Hepimizin korkulu rüyası kargoyu Edeb yahu kendi karşılıyor. :)

Siz de hemen bir kitap mührü alın ve ne demek istediğimi daha iyi anlayın. :)

Okuduğunuz bu yazı o kadar beğenildi ki, bugün 1 kez, toplamda ise 1 kez okunmuştur.

Paylaşmak Güzeldir!

Kategori: Anadilim Duyurular , Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir