Haberler
Dil Bilim
Turk Dili
Yazım Kılavuzu
Kaynakça
Özetle

Destekleyenler

Ekmek Teknesi

Destekçilerimiz

Türkçenin Kolay Hali: www.kolayturkce.com

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerinin, YGS, LYS, ALES, KPSS ve TEOG gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerin bu alanda online kaynak bulma konusunda çektiği sıkıntıyı düşünerek yeni bir projeyi hayata geçirdik: www.kolayturkce.com

Her ne kadar edebiyat, dil bilgisi gibi alanlarda nicelik olarak bir hayli web sitesi olsa da doğru ve güvenilir bilgi anlamında başvurulacak kaynak sayısı oldukça az. Bu bağlamda bizim amacımız da doğru ve güvenilir bilgiyi siz değerli öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin kullanımına sunmak.

Peki kolayturkce.com sizlere neyi vaat ediyor?

Kolay Türkçe, her şeyden evvel bir içerik sitesidir. Ancak belirli bir alanda yayın yapar. Dil anlatım, dil bilgisi bizim temel aldığımız konulardır. Bu bağlamda özellikle YGS Türkçe gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere kitap niteliğinde bilgi sunmayı amaç edinmiştir.

Gerek anlam bilgisi gerek dil bilgisi alanında sizlere özel pratik çözümler sunmak ister. Sözcükte anlam, cümlede anlam ve paragraf bilgisi gibi anlam konuları, sözcük türleri, isimler, sıfatlar, zamirler ve zarflar gibi yapı konuları sizlerin hizmetinize sunuyor.

Bütün konu anlatımlarını renklendirme ve kutucuk içine alma yöntemiyle öğrenmeyi daha eğlenceli hale getiriyor ve sizlere keyifli anlar yaşatıyor.

Her konu için hazırladığı online test ve Ygs Türkçe çıkmış sorular ile konularda öğrenmeleri üst düzeye çıkarıyor.
Yine görsel anlatımlarla bazı konuların pratik noktalarını sizlerle buluşturuyor ve Türkçe konusuna öğrenmenizi kolaylaştırıyor.

Sizler de tüm imkânlardan faydalanmak için Kolay Türkçe’yi ziyaret edin.

Okuduğunuz bu yazı o kadar beğenildi ki, bugün 1 kez, toplamda ise 1 kez okunmuştur.

Paylaşmak Güzeldir!

Kategori: Duyurular , Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir